Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Hakkımızda

SoleChem® Kimya, endüstrilerde suyun girişinden deşarjına kadar olan süreçteki ‘‘Toplam Su Yönetimi’’ni sağlamak amacıyla her sektöre hizmet eden bir şirkettir.

Sınırlı bir kaynak olan su ve diğer doğal kaynaklarımızı korumak bütün insanlığın sorumluluğundadır. Ekolojik, ekonomik ve sosyal sorumluluklar alarak, “Her damla değerlidir” sloganımız ile, müşterilerimize ve dünyamızın tüm paydaşlarına su arıtma ile ilgili tüm alanlarda en iyi ekipman, ürün, teknoloji ve hizmetleri sağlayarak dünyamızı daha temiz ve sürdürülebilir hale getiriyoruz.

SoleChem başlangıçta olduğu gibi bugün de faaliyette bulunduğu Avrupa, Ortadoğu ve Asya pazarlarında kuruluş vizyonunu gerçekleştirmek adına müşterilerini, çalışanlarını ve diğer tüm paydaşlarını yayın ve eğitimler yoluyla güncel tutmaktadır.

SoleChem, su arıtma alanındaki güvenilir ve çözüm odaklı çalışanları ile hizmet verdiği kuruluşlara rekabetçi fiyatlarla en yüksek kalitede ürünü sunmak amacıyla kurulmuş bir endüstri şirketidir. Kurmuş olduğu güçlü müşteri ve tedarikçi ilişkileri ile su şartlandırma alanındaki iş ortaklarına sürdürülebilir bir çözüm önermektedir. Hem ülke içinde hem uluslararası alanda çalıştığı iş ortaklarına standartları yükselten ve yenilikçi çözümler sunarak su şartlandırma alanına yeni bir iş anlayışı getiren SoleChem Haziran 2020 itibari ile toplam 312 milyon metreküp su şartlandırmıştır.

Petrol, otomotiv, kağıt, tekstil, gıda, inşaat ve enerji sektörlerindeki paydaşlarına hizmet veren SoleChem, bilgi birikimini iş ortaklarına en optimum çözümleri bulmak adına kullanır. İçinde bulunduğu her bir projeyi sahiplenerek, kazan – kazan felsefesiyle iş ortaklarına daha iyi üretim süreci sunmaya geçmişteki benzer tecrübelerine dayanarak tasarım aşamasında başlar. SoleChem ekiplerinin bugüne kadar gerçekleştirdiği 80’den fazla başarı öyküsü doğru süreç tasarımı, doğru ürün, kaliteli ve zamanında hizmet ve sistemli satış sonrası hizmetler sayesinde gerçekleşmiştir.

Vizyonumuz

İnsanları ve hayati önem taşıyan doğal kaynaklarımızı koruyarak, dünyamızı daha temiz ve yaşanılabilir hale getirmek.

Misyonumuz

Yaptığımız işte her zaman standartları yükselten, yenilikçi ve güvenilir bir iş ortağı olarak uluslararası alanda hizmet sağlamak.

Değerlerimiz

Çözüm odaklı ve esnek olmak; Yaptığı işe her zaman teknik olarak yaklaşmak; En zor şartlarda bile hedeflerinden sapmamak.