Image

SOLECHEM® KİMYA

SoleChem® Kimya, endüstrilerde suyun girişinden deşarjına kadar olan süreçteki ‘‘Toplam Su Yönetimi’’ni sağlamak amacıyla her sektöre hizmet eden bir firmadır.

Sınırlı bir kaynak olan su ve diğer doğal kaynaklarımızı korumak bütün insanlığın sorumluluğundadır. Ekolojik, ekonomik ve sosyal sorumluluklar alarak, “Her damla değerlidir" sloganımız ile, müşterilerimize ve dünyamızın tüm paydaşlarına su arıtıma ile ilgili tüm alanlarda en iyi ekipman, ürün, teknoloji ve hizmetleri sağlayarak dünyamızı daha temiz ve sürdürülebilir hale getiriyoruz.

Solechem başlangıçta olduğu gibi bugün de faaliyette bulunduğu Avrupa ve Ortadoğu pazarında kuruluş vizyonunu gerçekleştirmek adına müşterilerini, çalışanlarını ve diğer tüm paydaşlarını yayın ve eğitimler yoluyla güncel tutmaktadır.

Solechem, su arıtma alanındaki güvenilir ve çözüm odaklı çalışanları ile hizmet verdiği kuruluşlara rekabetçi fiyatlarla en yüksek kalitede ürünü sunmak amacıyla kurulmuş bir endüstri şirketidir. Kurmuş olduğu güçlü müşteri ve tedarikçi ilişkileri ile su şartlandırma alanındaki iş ortaklarına sürdürülebilir bir çözüm önermektedir. Hem ülke içinde hem uluslararası alanda çalıştığı iş ortaklarına standartları yükselten ve yenilikçi çözümler sunarak su şartlandırma alanına yeni bir iş anlayışı getiren Solechem Haziran 2017 itibari ile toplam 93 milyon metreküp su şartlandırmıştır.

Petrol, otomotiv, kağıt, tekstil, gıda, inşaat ve enerji sektörlerindeki paydaşlarına hizmet veren Solechem, bilgi birikimini iş ortaklarına en optimum çözümleri bulmak adına kullanır. İçinde bulunduğu her bir projeyi sahiplenerek, kazan - kazan felsefesiyle iş ortaklarına daha iyi üretim süreci sunmaya geçmişteki benzer tecrübelerine dayanarak tasarım aşamasında başlar. Solechem ekiplerinin bugüne kadar gerçekleştirdiği 80’den fazla başarı öyküsü doğru süreç tasarımı, doğru ürün, kaliteli ve zamanında hizmet ve sistemli satış sonrası hizmetler sayesinde gerçekleşmiştir.

  • Vizyonumuz

    İnsanları ve hayati önem taşıyan doğal kaynaklarımızı koruyarak, dünyamızı daha temiz ve yaşanılabilir hale getirmek.

  • Misyonumuz

    Yaptığımız işte her zaman standartları yükselten, yenilikçi ve güvenilir bir iş ortağı olarak uluslararası alanda hizmet sağlamak.

  • Değerlerimiz

    Çözüm odaklı ve esnek olmak; Yaptığı işe her zaman teknik olarak yaklaşmak; En zor şartlarda bile hedeflerinden sapmamak.

MÜŞTERİ SÜREÇ YÖNETİMİ

Organizasyon

SoleChem®, her müşterisi için bir müşteri temsilcisi atar. Müşteri temsilcileri, müşterimizin teknik ve ticari talepleri ile ilgilenir, çözüm ve önerilerini sunar.

Deneme Süreci

Deneme sürecindeki amaç, teknik ekibimiz tarafından yapılan laboratuvar denemelerinde belirlenen en uygun ürünlerin sahaya uyarlanmasıdır. Deneme sonuçları, saha denemesinden sonra yetkililere raporlanır.

Satış Sonrası Teknik Servis

Müşterilerimize verdiğimiz düzenli teknik servis hizmetleri ile, satış sonrasında gerekli laboratuvar analizlerinin devamlı olarak yapılması ve sürdürülebilirliğin sağlanması amaçlanır.